Drużynowe MP

xxx

Drużynowe MP Start Koniec Komunikat startowy Sprawozdanie sędziowskie
24DMP 2020-02-15 2020-12-15 DMP24 kom start 200112zal
23DMP 2018-02-15 2019-12-16 DMP23 kom start 180117zal 23DMP spr sedziowskie 191216
22DMP 2015-02-15 2016-12-06 DMP22 kom start 150124 22DMP spr sedziowskie 161206
21DMP 2013-02-15 2014-10-15 DMP21 kom start 130127 21DMP spr sedziowskie 141105
20DMP 2011-02-15 2012-08-13 DMP20 kom start 110111 20DMP spr sedziowskie 120822

===

Medaliści Drużynowych Mistrzostw Polski

Edycja DMP Tr Termin M Drużyna Skład drużyny
1 p 1971-1972 1 Opole 1 E.Kocem, A.Demitrów, J.Kuczyński, S.Kamiński, W.Dobrzyński, J.Kieś
2 Łódź R.Bujnicki, A.Baran, R.Kwieciński, L.Tomalak, C.Boruta, J.Kunce
3 Jelenia Góra W.Stolarski, W.Radecki, Z.Traczyk, J.Kocur, Z.Warwaszyński, B.Waszkiewicz
2 p 1973-1974 1 Białystok J.Górski, B.Bieluczyk, E.Radziszewski, R.Borys, T.Bieluczyk, J.Tupalski, M.Onichimiuk, S.Sokołowski
2 Opole E.Kocem, A.Demitrów, W.Miezienin, J.Kieś, J.Nawrat, S.Kamiński, A.Kocem, P.Teichman
3 Wrocław W.Maślik, J.Kocur, W.Radecki, M.Drath, R.Skrobek, W.Maciszewski, H.Jochelson, A.Dzieniszewski
3 p 1976-1977 1 Białystok R.Borys, J.Tupalski, T.Bieluczyk, W.Olszewski, Z.Stolnicki, J.Górski, M.Onichimiuk, D.Klimaszewski
2 Kalisz J.Marcinkiewicz, A.Marcinkiewicz, S.Krasowski, J.Szyszka, K.Mielcarek, J.Orłowski, Z.Mielcarek, E.Murawski
3 Koszalin L.Kowalczyk, T.Maszkowski, Z.Niemyński, R.Czeszewski, K.Stoltman, H.Kucharski, M.Laskowska, M.Kowalczyk
4 p 1978-1980 1 Białystok R.Borys, J.Tupalski, E.Radziszewski, W.Olszewski, T.Bieluczyk, J.Górski, A.Krajewska, J.Raczkowski
2 Opole S.Kamiński, A.Demitrów, R.Pietruczuk, W.Łużny, J.Mularczyk, Z.Dworecki, B.Salbierz, M.Andrusiów
3 Kalisz J.Marcinkiewicz, A.Marcinkiewicz, K.Mielcarek, J.Szyszka, M.Franek, J.Orłowski, Z.Mielcarek, T.Bruś
5 p 1980-1982 1 Białystok R.Borys, J.Tupalski, E.Radziszewski, J.Kościuk, T.Bieluczyk, J.Górski, M.Brzozowska, A.Raczkowski
2 Lublin J.Przewoźnik, M.Praszak, L.Szalak, S.Radtke, J.Krasowski, T.Bartoszcze/L.Kępa, A.Pietruńko, P.Bielak
3 Olsztyn M.Pogorzelski, K.Gregorczyk, J.Stempka, J.Skrzypczak, J.Badowski, R.Sternik, E.Sławińska, M.Tymoszczuk
6 p 1983-1985 1 Białystok T.Bieluczyk, R.Borys, J.Tupalski, E.Radziszewski, J.Kościuk, J.Górski, M.Tupalska, Z.Bieńkowski
2 Warszawa Z.Sęk, P.Kaczorowski, J.Fortuna, P.Materski, R.Gieruszyński, J.Konarzewski, B.Kaczorowska, W.Wicha/R.Otto
3 Opole J.Kuczyński, S.Kamiński, R.Pietruczuk, W.Sapa, T.Żukowski, E.Buczkowski, H.Juścińska, C.Kamiński
7 p 1985-1987 1 Konin Z.Kulczewski, M.Maciejewski, A.Białkowski, W.Walaszczyk, A.Świątnicki, J.Kaczmarek, A.Szymańska, W.Męczyński
2 Białystok T.Bieluczyk, J.Kościuk, R.Borys, J.Tupalski/A.Raczkowski, E.Radziszewski, J.Górski/P.Zawadzki, K.Klimaszewska, D.Szerenos
3 Wrocław W.Bielecki, M.Krosny, W.Grzesiewicz, A.Chodowski, W.Tomczyk, L.Mazur, S.Siwek, J.Misiaszek
8 p 1988-1990 1 ZNP J.Babiak, S.Mierzejewski, S.Świerczyński, R.Izdebski, R.Probola, B.Kusiński
2 Wrocław W.Bielecki, Z.Blak, K.Krupa, M.Niżyński, B.Kulon, W.Maślik
3 Konin Z.Kulczewski, A.Białkowski, W.Walaszczyk, A.Świątnicki, J.Szymański, J.Kaczmarek
9 p 1990-1992 1 Bielsko-Biała M.Matlak, M.Jaworski, A.Mróz, J.Matlak, A.Szczesiak, A.Misiuga
2 Suwałki L.Ostrowski, S.Daciuk, K.Klimaszewska, H.Gudojć, M.Roman, A.Ciruk
3 Białystok R.Borys, J.Kościuk, T.Bieluczyk, J.Górski, J.Tupalski, A.Raczkowski
10 p 1992-1994 1 Bielsko-Biała M.Matlak, M.Jaworski, H.Seifert, J.Matlak, A.Misiuga, M.Górecki
2 Białystok R.Borys, J.Kościuk, T.Bieluczyk, J.Górski, J.Tupalski, A.Raczkowski
3 Kalisz P.Bieniek, J.Litwin, H.Doba, A.Dera, S.Szyszka, J.Szyszka
11 p 1994-1996 1 Białystok R.Borys, J.Kościuk, J.Tupalski, J.Górski, A.Raczkowski, D.Cimicki
2 Katowice M.Jędrzejowski, S.Kasperski, J.Ciesielski, K.Rzepecki, K.Mika, A.Radziejowski
3 Suwałki L.Ostrowski, M.Morchat, H.Gudojć, B.Czerwiński, D.Gałkiewicz, M.Bura
12 p 1997-1998 1 Kalisz J.Marcinkiewicz, A.Marcinkiewicz, J.Litwin, A.Szczepaniak, A.Dera, K.Winiarski
2 Białystok J.Kościuk, A.Raczkowski, J.Górski, J.Tupalski, D.Cimicki, J.Kujawa
3 Śląsk Piekary Śl. J.Bielczyk, G.Szewczyk, A.Masternak, T.Szafraniec, R.Pierzak, S.Kasperski/E.Wielgo
13 p 1999-2001 1 Poznań D.Szczepankiewicz, T.Baranowski, I.Krygier, Ir.Nowak, J.Dziel, W.Szczepankiewicz
2 Śląsk Piekary Śl. R.Pierzak, M.Jędrzejowski, A.Masternak, T.Szafraniec, G.Szewczyk, T.Lew
3 Kalisz J.Marcinkiewicz, A.Marcinkiewicz, J.Litwin, A.Szczepaniak, K.Winiarski, G.Krawczyk
14 p 2001-2003 1 Śląsk Piekary Śl. T.Szafraniec, M.Jędrzejowski, S.Kasperski, A.Masternak, R.Pierzak, T.Lew
2 Poznań D.Szczepankiewicz, T.Baranowski, I.Krygier, Ir.Nowak, J.Dziel, W.Szczepankiewicz
3 Lublin W.Krzyżanowski, K.Wiącek, J.Sawiniec, Z.Głogowski, J.Staniszewski, W.Mazur
15 p 2003-2005 1 „Śląsk-HetMaN Szopienice” Katowice R.Skrobek, T.Szafraniec, S.Kasperski, A.Masternak, R.Pierzak/M.Nowakowski, W.Kozłowski
2 Poznań D.Szczepankiewicz, R.Wojtkowiak, Ir.Nowak, T.Baranowski, W.Szczepankiewicz, J.Dziel
3 Panorama A.Krzyżanowski, M.Woźnica, Z.Chołojczyk, M.Pęczkowski, T.Krysiak, E.Myśliwiec
16 p 2005-2007 1 Poznań D.Szczepankiewicz, R.Wojtkowiak, Ir.Nowak, W.Szczepankiewicz, T.Baranowski, I.Krygier
2 „Śląsk-HetMaN Szopienice” Katowice R.Skrobek, T.Szafraniec, W.Kozłowski, S.Kasperski, M.Nowakowski, H.Buczinski
3 Warszawa D.Gronkowski, S.Wojtyra, B.Sokolik, M.Grochowski, Z.Borzyński, M.Kolanowski
17(1email) e 2003-2005 1 Imperium Szachów W.Niewiadomski, D.Domagała/R.Wojtkowiak, G.Krawczyk, Z.Sanner
2 Wolne Pionki Z.Wernikiewicz, B.Plebańczyk, G.Jacewicz, M.Tritt
3 KTS Kraków/Centrum Tczew T.Sławiński, A.Ciborowski, An.Walczak, Ar.Walczak
18(2email) e 2005-2006 1 Imperium Szachów W.Niewiadomski, R.Wojtkowiak, G.Krawczyk, Z.Sanner
2 Tumy Płock Z.Wernikiewicz, M.Grochowski, Z.Liszka, P.Siniarski
3 Roszada W.Król/E.Bortnik, J.Borowiec, Z.Nowak, B.Nikel/R.Budzyń
19(3serwer) s 2006-2009 1 Imperium Szachów W.Niewiadomski, M.Jaworski, W.Ciążela, F.Stanach
2 Poznań T.Baranowski, D.Szczepankiewicz, W.Szczepankiewicz, I.Krygier
3 Rotmistrz Grudziądz Z.Sanner, P.Kukuła, J.Kraiński, J.Nogal
20 s 2011-2012 1 „HetMaN Szopienice” Katowice R.Pierzak, D.Szczepankiewicz, M.Nowakowski, J.Pietrzak
2 Kielce-1 P.Walczak, A.Złotkowski, R.Szymański, B.Sokolik
3 Gostmat 83 Gostynin S.Łucki, M.Grochowski, R.Kolanek, Z.Wernikiewicz
21 s 2013-2014 1 Kielce-1 P.Walczak, R.Szymański, A.Złotkowski, T.Walczak
2 HETMAN Katowice D.Szczepankiewicz, M.Wojnar, M.Jasiński, J.Pietrzak
3 Rotmistrz Grudziądz J.Nogal, Z.Sanner, P.Kukuła, E.Brzeszkiewicz
22 s 2015-2016 1 Lublin J.Sawiniec, J.Staniszewski, W.Krzyżanowski, Dar.Frączek
2 LUKS Tomasovia Tomaszów Lubelski M.Broniek, R.Probola, Ł.Gorzkiewicz, W.Krawczyk
3 HETMAN Katowice D.Szczepankiewicz, T.Kubicki, M.Wojnar, M.Jasiński
23 s 2018-2019 1 Kraków A.Złotkowski, T.Sławiński, B.Jamka-Pietroń, T.Walczak
2 Warszawa P.Mirkowski, P.Sękowski, R.Kowalczyk, M.Kułakiewicz
3 Stowarzyszenie Nasz Rymanów Pi.Fałatowicz, J.Lubas, Z.Duplaga, Pa.Fałatowicz
24 s 2020-2021 1
2
3
25 s 2022-2023 1
2
3

===

Legenda:

  • Tr = sposób przekazywania posunięć
  • p=poczta, e=email, f=faks, s=serwer

===

Skład drużyn mistrzowskich na osobnej stronie.