Archiwa

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Licznik odwiedzin

19. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

19. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2006 – 2009
18. finał | 19. finał | 20. finał
I liga
15 listopada 2006 – 20 października 2009
Sędzia główny: Józef Lubas
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1  Imperium Szachów 2 3 3 3 3 3 3 3 36½
2  Poznań 2 2 2 2 3 3 3 3 31½
3  Rotmistrz Grudziądz 2 3 2 2 2 30 20
4  KTS Kraków 1 2 2 2 3 30 19
5  Roszada 1 1 2 2 2 3 3 3 3 28
6  Panorama Szachowa 2 2 1 2 3 4 27½
7  Gambit Czterech 2 2 3 2 26½
8  Squirrel Gambit 2 2 2 2 2 2 2 26 13
9  Tumy Płock 1 2 2 2 3 2 2 26 13
10  Kwadrat Gambit 1 ½ 2 2 2 1 2 2 2 3 25
11  Unia Bieruń ½ 1 1 2 21
12  Czarny Koń 1 1 1 1 1 2 2 2 20½
13  Patomat 1 1 ½ 1 2 2 20
14  KTS Kraków II 1 1 1 0 2 1 ½ 15½
Składy drużyn
1 Imperium Szachów 36½ 52 2 Poznań 31½ 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Wiesław Niewiadomski
Mirosław Jaworski
Wiesław Ciążela
Fabian Stanach
2450
2417
2405
2164
9

8
11
13
13
13
13
1
2
3
4
.
smm
.
.
Tadeusz Baranowski
Dariusz Szczepankiewicz
Witosław Szczepankiewicz
Ireneusz Krygier
2466
2473
2437
2383
8
10

6
13
13
13
13
3 Rotmistrz Grudziądz 30 52 4 KTS Kraków 30 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Zdzisław Sanner
Paweł Kukuła
Jarosław Kraiński
Jan Nogal
2337
2063
2200
2164
7
6
8
9
13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Arkadiusz Złotkowski
Andrzej Walczak
Robert Dasiewicz
Piotr Walczak
2379
2369
2292
2169



13
13
13
13
5 Roszada 28 52 6 Panorama Szachowa 27½ 52
1
2
3
4
.
smm
.
.
Zdzisław Nowak
Władysław Król
Roman Budzyń
Tadeusz Kapusta
2358
2391
2302
2337


9
5
13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Leszek Bakalarz
Marek Pęczkowski
Mirosław Woźnica
Zbigniew Chołojczyk
2262
2327
2320
2282


7
13
13
13
13
7 Gambit Czterech 26½ 52 8 Squirrel Gambit 26 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Tadeusz Wilczek
Zenon Królik
Tadeusz Stich
Ryszard Chodorowski
2366
2337
2099
2068

4

13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Marek Sądowski
Stefan Ciesielski
Piotr Fałatowicz
Zbigniew Zawadka
2152
2574
2213
2329
7
6
7
6
13
13
13
13
9 Tumy Płock 26 52 10 Kwadrat Gambit 25 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Zbigniew Wernikiewicz
Roman Kolanek
Mariusz Grochowski
Paweł Siniarski
2368
2508
2231
2358
4
7
8
7
13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Marian Turczyński
Jacek Wantoch-Rekowski
Bronisław Plebańczyk
Tadeusz Agaciński
2275
2305
2328
2172



13
13
13
13
11 Unia Bieruń 21 52 12 Czarny Koń 20½ 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Tadeusz Kubicki
Bogusław Mucha
Krzysztof Wilk
Andrzej Wilk
2297
2256
2085
2053
8
6

13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Sławomir Górzyński
Józef Oleksy
Jerzy Motyka
Józef Kobryń
2225
2261
2101
1607
3
8

6
13
13
13
13
13 Patomat 20 52 14 KTS Kraków II 15½ 52
1
2
3
4
.
.
.
.
Piotr Doliński
Stanisław Szulc
Krzysztof Kukla
Bolesław Kobus
2378
2266
2252
2047



13
13
13
13
1
2
3
4
.
.
.
.
Edmund Bortkun
Wiesław Wójcik
Stanisław Łucki
Bartosz Machul
2212
2280
1909
2164
1
5

4
13
13
13
13
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Tadeusz Wilczek Gambit Czterech 13
2 Dariusz Szczepankiewicz Poznań 10 13
3 Roman Budzyń Roszada 9 13
4 Fabian Stanach Imperium Szachów 11 13

Miejsce rozgrywek: serwer


Strony internetowe

Comments are closed.