Archiwa

czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Licznik odwiedzin

17. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

17. Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Korespondencyjnych

2003 – 2005
16. finał | 17. finał | 18. finał
I liga
15 maja 2003 – 31 marca 2005
Sędzia główny: Józef Lubas
System kołowy, 4 szachownice 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
1  Imperium Szachów I 2 3 2 2 2 3 4 39
2  Wolne Pionki 2 3 3 2 2 2 2 3 3 3 4 34 21
3  KTS Kraków 1 1 2 3 4 34 21
4  Centrum Tczew ½ 1 2 2 0 3 3 3 3 4 4 4 33
5  Three Kings Email Chess Cłub 2 2 2 3 2 3 2 3 3 32
6  Panorama Szachowa 2 2 ½ 4 2 2 3 2 3 30½
7  Kielce 2 1 1 2 2 3 3 28
8  Three Kings Email Chess Club II ½ 2 1 2 2 1 3 2 2 23½
9  Czarny Koń 1 2 ½ 1 1 3 3 2 23
10  Imperium Szachów III ½ 1 2 2 1 3 2 2 21
11  Patomat ½ 1 1 1 1 2 2 1 2 20½
12  Imperium Szachów IV ½ 1 ½ 0 ½ 1 2 1 2 16½  6
13  Imperium Szachów II ½ 1 ½ 0 1 ½ 1 2 2 16½  6
14  Dubrawscy Białystok 0 0 0 0 1 ½ 2 12½
Składy drużyn
1 Imperium Szachów I 39 52 2 Wolne Pionki 34 52
1
2
3
4
Wiesław Niewiadomski
D.Domagała / R.Wojtkowiak
Grzegorz Krawczyk
Zdzisław Sanner
2275
.
2402
2267
10
8
10½
10½
13
13
13
13
1
2
3
4
Zbigniew Wernikiewicz
Bronisław Plebańczyk
Grzegorz Jacewicz
Maciej Tritt
2390
2287
2283
2268
7
9

10½
13
13
13
13
3 KTS Kraków 34 52 4 Centrum Tczew 33 52
1
2
3
4
Tomasz Sławiński
Artur Ciborowski
Andrzej Walczak
Arkadiusz Walczak
2366
2377
2374
1980

9

8
13
13
13
13
1
2
3
4
Andrzej Borowiec
Marek Mokwa
Lech Gałkowski
Janusz Kaczyński
2560
2347
2241
2090
8
8

13
13
13
13
5 Three Kings Email Chess Cłub 32 52 6 Panorama Szachowa 30½ 52
1
2
3
4
Zdzisław Nowak
Eligiusz Bortnik
Władysław Król
Janusz Borowiec
2417
2382
2315
2099
7


8
13
13
13
13
1
2
3
4
Zbigniew Chołojczyk
Tomasz Krysiak
Marek Pęczkowski
Mirosław Woźnica
1800
2392
2263
2139

7
9
7
13
13
13
13
7 Kielce 28 52 8 Three Kings Email Chess Club II 23½ 52
1
2
3
4
Wojciech Moranda
Tomasz Stefaniak
Michał Szczecina
Robert Karpeta
2329
1800
2066
2000

9

11
13
13
13
13
1
2
3
4
Adam Korchut
Tadeusz Agaciński
Krzysztof Woźniak
Ryszard Sternik
2116
2103
1800
2008
4
6

4
13
13
13
13
9 Czarny Koń 23 52 10 Imperium Szachów III 21 52
1
2
3
4
Henryk Draba
Zygfryd Czech
Sławomir Górzyński
Józef Kobryń
2178
2087
1800
2286
4


7
13
13
13
13
1
2
3
4
Włodzimierz Bieroński
Ryszard Chodorowski
Paweł Kukuła
Marcin Wątorek
2329
2241
2192
2079


3
7
13
13
13
13
11 Patomat 20½ 52 12 Imperium Szachów IV 16½ 52
1
2
3
4
Stanisław Szulc
Krzysztof Kukla
Bolesław Kobus
Jerzy Kowalski
2000
1800
1800
2099
5

5
2
13
13
13
13
1
2
3
4
Jarosław Rajtar
Sebastian Stareńczak
Marek Sądowski
A.Głowacki / M.Kanios
1800
1800
1800
.



0
13
13
13
13
13 Imperium Szachów II 16½ 52 14 Dubrawscy Białystok 12½ 52
1
2
3
4
Bogusław Łatas
Dariusz Mikrut
O.Włodarczyk / G.Długołęcki
Andrzej Gula
2271
2375
.
2037

2

13
13
13
13
1
2
3
4
Janusz Dubrawski
Michał Dubrawski
Rafał Dubrawski
Greta Dubrawska
2276
1800
1800
1800
3

2
5
13
13
13
13
Najlepsze wyniki na szachownicach
1 Wiesław Niewiadomski Imperium Szachów I 10 13
2 Bronisław Plebańczyk
Artur Ciborowski
Tomasz Stefaniak
Wolne Pionki
KTS Kraków
Kielce
9 13
3 Grzegorz Krawczyk Imperium Szachów I 10½ 13
4 Robert Karpeta Kielce 11 13

Sposób rozgrywek: poczta elektroniczna

Comments are closed.