Polska – starty drużynowe

Polska – starty drużynowe w turniejach ICCF

Ostatnia aktualizacja: 2016-10-01

===

Olimpiady (Drużynowe Mistrzostwa Świata)

Start Koniec T Turniej Drużyna Kapitan drużyny Wynik
1969 1973 p Ladies Olympiad 1 – sf 1.A.Jurczyńska; 2.I.Kondracka; 3.B.Pytel; 4.H.Jochelson Cyryl Niewiadomski 2 miejsce i awans do finału
1974 1979 p Ladies Olympiad 1 Final 1.A.Jurczyńska-5,0/7 (za wynik tytuł LIM); 2.I.Kondracka-1,0; 3.S.Konikowska-4,5; 4.H.Jochelson-2,0 Cyryl Niewiadomski 7m
1975 1979 p Ladies Olympiad 2 – sf2 1.M.Onichimiuk-0/7; 2.I.Kondracka-2,5; 3.W.Zając-5; 4.J.Rusek-0 7m
1980 1986 p Ladies Olympiad 3 – sf1 1.K.Radzikowska-4,5/7 (norma IM?); 2.A.Jurczyńska-6,0; 3.W.Zając-6,0; 4.A.Kopiec-5,0 W.Nowicki 2 miejsce i awans do finału
1986 1992 p Ladies Olympiad 3 Final Poland (Team 2): 1.A.Jurczyńska-1,5/7; 2.Z.Łęgowska-2,5; 3.K.Radzikowska-4,5; 4.W.Zając-Makowiecka-2 7m
1986 1991 p Ladies Olympiad 4 – sf1 Poland (Team 1): 1.B.Kaczorowska-4,0/7; 2.H.Sałabun-5,5; 3.A.Szczepaniak-3,5; 4.A.Kopeć-5,5 Aleksander Marcinkiewicz 3 miejsce
1992 1997 p Ladies Olympiad 4 Final 1.K.Radzikowska-6,5/8; 2.D.Pietrzak-4,5; 3.W.Zając-Makowiecka-3,5; 4.A.Szczepaniak-4 3 miejsce – brązowy medal olimpijski
1991-11-25 1996-12-31 p Ladies Olympiad 5 – sf1 Poland (Team 3): 1.B.Kopeć-3,5/6; 2.D.Pietrzak-4,0; 3.A.Szczepaniak-4,0; 4.E.Świeżyńska-4,5 2 miejsce w grupie i awans do finału
1997-12-31 2002-12-31 p Ladies Olympiad 5 Final Poland: 1.K.Radzikowska-8,0/8; 2.L.Sapis/M.Aksiuczyc-1,0; 3.K.Klimaszewska/A.Szczepaniak-5,0; 4.B.Kopeć-Umiastowska-4,0 6m
1997-12-31 2003-12-31 p Ladies Olympiad 6 – sf2 Poland (Team 4): 1.D.Pietrzak-5,5/7; 2.A.Szczepaniak-4,5; 3.W.Zając-Makowiecka-2,5; 4.M.Luks/A.Szczepankiewicz-4,5 3 miejsce w grupie i awans do finału
2003-03-15 2006-05-20 p Ladies Olympiad 6 Final 1.K.Radzikowska-Hołuj-3,0/9; 2.A.Szczepaniak-4,5; 3.D.Rzepecka/B.Wójcik-Wojtkowiak-3,0; 4.B.Lubas-5,0 7m
2008-09-01 2010-11-11 s Ladies Olympiad 8 Final 1.B.Skonieczna-6,0/10; 2.A.Szczepaniak-5,0; 3.B.Lubas-7,5; 4.B.Wójcik-Wojtkowiak-8,5 Józef Lubas 1 miejsce – złoty medal olimpijski
2011-10-10 2014-02-19 s Ladies Olympiad 9 Final 1.B.Skonieczna-6,5/12; 2.A.Szczepaniak-6,0; 3.B.Wójcik-Wojtkowiak-7,0; 4.M.Fałatowicz-6,0 Mariusz Wojnar 5m
2015-09-01 s Ladies Olympiad 10 Final 1.B.Skonieczna; 2.A.Szczepaniak; 3.B.Wójcik-Wojtkowiak; 4.M.Fałatowicz Rafael Pierzak
1977 1982 p ICCF Olympiad 8 Final 1.J.Krzysztoń-6,5/12; 2.J.Kostro-3,0; 3.S.Brzózka-7,0; 4.Z.Pioch-6,0; 5.J.Konikowski-3,5; 6.M.Ziembiński-5,0 Stanisław Kania 12m
1982 1987 p ICCF Olympiad 9 Final 1.R.Gąsiorowski-4,5/8; 2.S.Brzózka-3,5; 3.J.Przewoźnik-4,0; 4.G.Szewczyk-4,0; 5.B.Bieluczyk-6,0; 6.J.Widera-3,0 4 miejsce
1987-12-01 1995-12-31 p ICCF Olympiad 10 Final 1.J.Krzysztoń-5,0/9; 2.S.Brzózka-5,5;  3.R.Gąsiorowski-5; 4.R.Skrobek-4,5; 5.R.Wolny-4,0; 6.B.Bieluczyk-5,0 5m
1992-12-15 1999-12-31 p ICCF Olympiad 11 Final  1.J.Krzysztoń-7,0/12; 2.M.Matlak-7,5; 3.Z.Sęk-8,0; 4.B.Bieluczyk-6,5; 5.J.Mularczyk-4,0; 6.D.Końca-5,5 6m
2004-11-25 2009-12-22 p ICCF Olympiad 13 Final 1.R.Skrobek-5,0/11; 2.M.Jędrzejowski-4,0; 3.W.Krzyżanowski-4,0; 4.D.Szczepankiewicz-7,0; 5.T.Szafraniec-5,0; 6.W.Kozłowski-7,0 Tadeusz Szafraniec 3 miejsce – brązowy medal olimpijski
2006-03-30 2009-09-10 s ICCF Olympiad 15 Final 1.M.Jędrzejowski-4,0/13; 2.K.Wiącek-6,0; 3.J.Sawiniec-5,0; 4.J.Marcinkiewicz-4,0; 5.A.Borowiec-2,5; 6.W.Szczepankiewicz-6,5 Witold Bielecki 14m
2010-06-10 2016-03-26 p ICCF Olympiad 16 Final 1.R.Pierzak-6,5/12; 2.M.Sądowski-5,5; 3.A.Schön-6,0; 4.A.Zmokły-7,5 Mariusz Wojnar 4 miejsce
2016-06-20 p ICCF Olympiad 19 Final 1.R.Pierzak, 2.M.Sądowski, 3.W.Krzyżanowski, 4.W.Kozłowski Mariusz Wojnar
1947 1949 p ICCF Olympiad 1 – pr 1.S.Czerniakow; 2.Hermanowski; 3.Arłamowski; 4.Rusinowski; 5.Wróblewski; 6.Kasowski 2 miejsce bez awansu
1962 1964 p ICCF Olympiad 5 – pr1 1.E.Golemo-3,5/6 (norma IM); 2.M.Braczko-2,5; 3.K.Zawisz-1,0; 4.J.Segiet-0; 5.; 6.J.Martyniak-1,5 7m
1965 1968 p ICCF Olympiad 6 – pr2 1.E.Arłamowski-2/7; 2.E.Golemo-3,5; 3.W.Nowicki-3; 4.R.Fuglewicz-3,5; 5.R.Polak-3,5; 6.M.Braczko-3,5 Roman Fuglewicz 7m
1968 1972 p ICCF Olympiad 7 – pr2 1.J.Kostro-3,5/7; 2.B.Śliwa-3,0; 3.B.Pietrusiak-1,5; 4.K.Pytel-3,5; 5.J.Krzysztoń-4,5; 6.J.Byrtek-4,0 Cyryl Niewiadomski 4m
1972 1976 p ICCF Olympiad 8 – pr1 1.J.Sokołow-7,0/11 (norma IM); 2.J.Kostro-7,5 (norma IM); 3.S.Brzózka-8,5 (norma IM); 4.Z.Terlecki/M.Braczko-6,0; 5.Z.Pioch-8,5 (norma IM); 6.M.Ziembiński-8,5 Stanisław Kania 2 miejsce i awans do finału
1977 1982 p ICCF Olympiad 9 – pr2 1.M.Ziembiński-5,5/11; 2.R.Gąsiorowski-8,5; 3.G.Szewczyk-8,0; 4.B.Bieluczyk-8,0; 5.K.Pinkas-6,5; 6.J.Widera-7,5 Stanisław Kania 2 miejsce i awans do finału
1982-11-01 1988-01-01 p ICCF Olympiad 10 – pr1 1.Z.Pioch-9,5/11 (norma IM); 2.A.Zmokły-5,0; 3.Maciejewski/M.Ziembiński-4,5; 4.R.Wolny-9,0 (norma IM); 5.D.Końca-7,5; 6.M.Pogorzelski-9,0 (norma IM) 2 miejsce i awans do finału
1987-12-01 1993-05-01 p ICCF Olympiad 11 – pr4 Poland (Team 10): 1.G.Szewczyk-4,0/8; 2.J.Marcinkiewicz-3,5; 3.W.Sapa/T.Karpik-4,0; 4.J.Widera-5,0; 5.D.Końca-6,0; 6.J.Mularczyk-6,0 3 miejsce w grupie
1992-12-15 1998-12-31 p ICCF Olympiad 12 – pr4 Poland (Team 7): 1.R.Wolny-5,0/11; 2.R.Dors-4,5; 3.J.Matlak-10,0; 4.A.Marcinkiewicz-4,0; 5.M.Niżyński/D.Haag-5,5; 6.W.Sapa-7,5 8m
1998-05-30 2003-12-31 p ICCF Olympiad 13 – pr2 Poland (Team 7): 1.M.Niżyński-8,0/11; 2.W.Sapa/W.Szczepankiewicz-5,0; 3.W.Paśko-8,5; 4.M.Jaworski-6,0; 5.M.Jędrzejowski-7,5; 6.R.Pierzak-5,0 2 miejsce w grupie i awans do finału
2000-09-25 2003-06-30 e ICCF Olympiad 14 (1st email) – pr2 Poland (Team 8): 1.M.Jędrzejowski-7,0/11; 2.D.Szczepankiewicz-6,0; 3.P.Kaczorowski/ A.Marcinkiewicz-4,0; 4.J.Marcinkiewicz-7,0; 5.R.Jankowicz-7,5; 6.H.Buczinski-6,5 5m
2003-01-15 2005-12-31 e ICCF Olympiad 15 – pr3 Poland (Team 7): 1.M.Jędrzejowski-6,5/10; 2.J.Marcinkiewicz-6,5; 3.R.Tustanowski-6,5; 4.A.Borowiec-7,5; 5.J.Ilczuk-8,0; 6.H.Buczinski-5,5 1 miejsce w grupie i awans do finału
2005-07-10 2010-07-26 p ICCF Olympiad 16 – pr1 1.A.Zmokły-7,0/10; 2.J.Lubas-5,0; 3.A.Schön-7,0; 4.I.Nowak-6,5 Józef Lubas 2 miejsce i awans do finału
2006-01-10 2008-09-14 s ICCF Olympiad 17 – pr1 1.J.Lubas-6,5/10; 2.Z.Szczepański-5,5; 3.W.Niewiadomski-5,5; 4.T.Lew-3,5; 5.Z.Nowak-5,0; 6.S.Ciesielski-4,5 Józef Lubas 6m
2009-09-10 2012-05-30 s ICCF Olympiad 18 – pr1 1.M.Sądowski-5,0/8; 2.Z.Szczepański-4,0; 3.A.Schön-4,5; 4.T.Baranowski-4,0; 5.J.Lubas-3,5; 6.I.Nowak-4,0 Józef Lubas 4m
2011-03-10 p ICCF Olympiad 19 – pr1 1.W.Kozłowski-7,5/14; 2.T.Szafraniec-6,5; 3.D.Szczepankiewicz-11,5; 4.M.Nowakowski-10,0 Tadeusz Szafraniec 2 miejsce i awans do finału
2012-12-10 2016-03-21 s ICCF Olympiad 20 – pr1 1.R.Pierzak-4,0/8; 2.D.Szczepankiewicz-4,0; 3.W.Kozłowski-3,5; 4.T.Szafraniec-5,0; 5.M.Wojnar-4,0; 6.M.Nowakowski-3,5 Mariusz Wojnar 7m
2016-09-01 p->s ICCF Olympiad 21 pr05 1.M.Jędrzejowski; 2.P.Walczak; 3.D.Szczepankiewicz; 4.W.Krzyżanowski; 5.T.Kubicki; 6.T.Sławiński Wojciech Krzyżanowski

T=Transmisja (sposób przekazywania posunięć), p=poczta, e=email, s=serwer

===

Drużynowe Mistrzostwa Europy

Start Koniec Turniej Drużyna Kapitan drużyny Wynik
 1978-01-10  1983 1st European Team Championship – Final 1.S.Brzózka-6,0/8; 2.J.Kostro-3,5; 3.B.Śliwa-2,5; 4.G.Szewczyk-4,5; 5.J.Konikowski-1,5; 6.J.Bielczyk-3,5; 7.T.Peretjatkowicz-2,0; 8.R.Gąsiorowski-4,5; 9.R.Sokołowski-3,0; 10.R.Filutowski-3,5; 11.B.Bieluczyk-3,5; 12.Z.Leszczyński-3,0 Tadeusz Peretjatkowicz 9m
1988-10-20 1994-06-20 3rd European Team Championship – Final Poland (Team 1): 1.J.Przewoźnik-4,0/8; 2.Z.Sęk-4,0; 3.J.Kościuk-3,5; 4.J.Marcinkiewicz-4,0; 5.G.Szewczyk-2,0; 6.A.Szczepaniak-3,5; 7.J.Mularczyk-4,0; 8.R.Filutowski-3,5; 9.A.Marcinkiewicz-5,0; 10.W.Koc-5,5; 11.J.Kuczyński-3,0; 12.A.Białkowski-4,0 Aleksander Marcinkiewicz 6m
1994-12-30 1998-12-31 4th European Team Championship – Final 1.Z.Sęk-5,0/11; 2.J.Mularczyk-4,0; 3.J.Matlak-7,0; 4.W.Sapis-6,0; 5.M.Jaworski-6,5; 6.M.Jasiński-5,0; 7.W.Sapa-7,5; 8.R.Filutowski-5,0; 9.W.Bielecki-6,5; 10.M.Jędrzejowski-8,5; 11.P.Bryszkowski-3,0; 12.M.Wysocki-5,5 5 miejsce
2016 Q4 10th European Team Championship – Final
1973 1977 1st European Team Championship – sf2 1.J.Krzysztoń-3,5/6; 2.J.Kostro-3,0; 4.B.Śliwa-4,0 (norma IM); 5.G.Szewczyk-4,0 (norma IM); 6.J.Konikowski-4,5 (norma IM); 7.S.Mierzejewski-2,5; 8.T.Peretjatkowicz-3,5; 9.C.Niewiadomski-2,0; 10.A.Demitrów-2,0; 11.R.Filutowski-3,5; 12.E.Kocem-5,0 Ernest Kocem? 1 miejsce i awans do finału
1978-05-01 2nd European Team Championship – sf2 1.B.Śliwa-2,5/6; 2.K.Pinkas-3,0; 3.Z.Terlecki/W.Maślik-4,0; 4.A.Zmokły-5,0; 5.J.Górski-2,0; 6.J.Marcinkiewicz-4,0; 7.J.Jaworski-2,0; 8.M.Braczko-1,0; 9.B.Szmytka-1,0; 10.Z.Grochowiak(+)/T.Peretjatkowicz-3,0; 11.A.Demitrów-0,5; 12.D.Barwiński-1,5 Ernest Kocem 6m
 1983-04-01 1988-07-01 3rd European Team Championship – sf1 1.R.Sokołowski-4,0/8; 2.M.Ziembiński-2,0; 3.R.Skrobek-6,5 (norma IM); 4.J.Marcinkiewicz-6,5 (norma IM); 5.F.Adolph-3,0; 6.J.Mularczyk-6,0 (norma IM); 7.J.Kuczyński-5,5; 8.Z.Karczewski-4,5; 9.W.Kulling-6,0; 10.R.Filiutowski-5,5; 11.S.Porębski-5,5; 12.W.Maślik-4,5 Tadeusz Peretjatkowicz 3 miejsce i awans do finału
1988-10-20 1993-09-01 4th European Team Championship – sf2 Poland (Team 3): 1.H.Lew-2,5/8; 2.W.Bielecki-3,0; 3.K.Hładkulik-4,5; 4.R.Dors-5,5; 5.B.Hadrys-6,0; 6.J.Polański-4,0; 7.W.Maślik-4,5; 8.W.Sapa-4,0; 9.D.Haag-5,0; 10.A.Matwiejszyn-2,0; 11.T.Bruś-2,0; 12.T.Rak-4,5 Witold Bielecki Awans do finału
1994-12-30 1999-12-31 5th European Team Championship – sf1 1.H.Halamus-5,5/10; 2.Z.Leszczyński-0,5; 3.W.Maślik-2,5; 4.B.Kuma-2,5; 5.S.Kuszewski-0,5; 6.D.Mostowik-5,5; 7.M.Brzoza-4,5; 8.T.Chmiel-2,5; 9.K.Drążkowski-2,5; 10.W.Kozłowski-2,5; 11.W.Przybyła-1,5; 12.J.Osiński-1,0 10m
1999-11-02 2003-06-30 6th European Team Championship – sf1 1.W.Kulling-4,5/10; 2.R.Filutowski-5,5; 3.Z.Mościcki-5,0; 4.A.Marcinkiewicz-6,0; 5.S.Kasperski-4,0; 6.L.Wydrowski-5,5; 7.S.Wojtyra-5,5; 8.J.Dziel-5,5; 9.D.Gronkowski-6,0; 10.R.Wojtkowiak-6,5; 11.M.Müller-2,5; 12.W.Kozłowski-6,0 5m
2005-12-20 2009-03-24 7th European Team Championship – sf1 1.T.Makowski-3,5/10; 2.J.Trusewicz-5,5; 3.Z.Sanner-6,0; 4.G.Ograbek-6,5; 5.Z.Wernikiewicz-3,5; 6.H.Bucziński-4,0; 7.K.Drążkowski-5,0; 8.Z.Zawadka-4,5 Zdzisław Sanner 7m
2009-02-21 2011-12-15 8th European Team Championship – sf3 1.M.Sądowski-4,5/9; 2.T.Baranowski-6,0; 3.J.Lubas-4,5; 4.W.Szczepankiewicz-3,5; 5.S.Łucki-3,5; 6.T.Kubicki-6,0; 7.R.Kasperek-3,0; 8.G.Ograbek-5,5 Józef Lubas 5m
2011-07-15 2014-02-18 9th European Team Championship – sf2 1.M.Sądowski-4,5/11; 2.J.Marcinkiewicz-4,5; 3.T.Kubicki-6,0; 4.T.Baranowski-4,5; 5.T.Sławiński-3,5; 6.M.Nowakowski-5,5; 7.R.Szymański-6,0; 8.P.Doliński/M.Wojnar-3,5 Mariusz Wojnar 11m
2014-06-10 10th European Team Championship – sf1 1.(D.Sadzikowski)/M.Wojnar-5,0/10(norma IM); 2.P.Walczak-6; 3.T.Baranowski-6; 4.W.Krzyżanowski-7; 5.R.Szymański-5,0; 6.M.Jasiński-5,5; 7.A.Złotkowski-5,0; 8.P.Fałatowicz-6,5 Mariusz Wojnar

2 miejsce i awans do finału

2016 Q4 11th European Team Championship – sf

===

Inne turnieje

Start Koniec Turniej Drużyna Kapitan drużyny Wynik
1999-09-01 2005-06-30 1st Slav Cup (edycja organizowana przez Polskę) [TD Bielecki, Witold (IA)] 1.J.Górski-5,0/10; 2.A.Szczepaniak-6,0; 3.J.Ziemacki/J.Sawiniec-6,0; 4.K.Wiącek-8,5; 5.I.Nowak-6,0; 6.K.Rzepecki-5,0 3 miejsce
2005-02-01 2008-06-30 2nd Slav Cup 1.A.Krzyżanowski/J.Lubas-3,0/10; 2.T.Baranowski-5,5; 3.I.Nowak-5,5; 4.M.Tritt-4,0; 5.Z.Królik-2,5; 6.J.Kwiecień-5,0 M.Tritt/J.Lubas 11m
2008-12-15 2011-08-22 3rd Slav Cup 1.A.Schön-6,0/10; 2.T.Baranowski-4,5; 3.J.Lubas-3,0; 4.J.Staniszewski-5,0; 5.R.Jankowicz-5,5; 6.I.Nowak-3,5 Józef Lubas 8m
2013-02-01 2015-04-30 4th Slav Cup Poland-1: 1.J.Staniszewski-3,0/10; 2.P.Walczak-5,0; 3.T.Kubicki-5,0; 4.R.Szymański-5,5; 5.S.Wojtyra-3,5; I.Nowak-4,0 Mariusz Wojnar 8m
Poland-2: 1.A.Schön-5,5/10; 2.T.Baranowski-4,5; 3.M.Jasiński-4,0; 4.A.Złotkowski-4,0; 5.J.Pietrzak-5,0; 6.J.Lubas-2,5 Józef Lubas 9m
2017 5th Slav Cup
1964 1967 1st Baltic Sea (Bałtyk Morzem Pokoju/Przyjaźni) Poland: 1.B.Śliwa-5,5/8; 2.B.Pietrusiak-6,0; 3.E.Arłamowski-3,0; 4.R.Fuglewicz-3,5; 5.W.Nowicki-3,0; 6.Cierpicki-3,0; 7.J.Martyniak-4,0; 8.J.Jabłoński-3,0; 9.R.Polak-3,0; 10.Łubieński-2,0; 11.M.Braczko-2,0; 12.Józef Krzysztoń-6,5; 13.H.Grafka-3,5; 14.R.Bernard-4,5; 15.Jaworski-4,5 6m
1969 1972 2nd Baltic Sea Poland: 1.J.Lewi/S.Brzózka-4,0/5; 2.Żółtek-2,5; 3.Nowicki-2,0; 4.Niewiadomski-3,0; 5.Pojedziniec-2,0; 6.Szewczyk-3,5; 7.Zakrzewski/M.Braczko-0,5; 8.Załachowski-3,5; 9.Polak-1,5; 10.Jaworski-4,0; 11.Szczepaniec-2,5; 12.Mierzejewski-3,0; 13.Kocem-2,5; 14.Bąbel/T.Peretjatkowicz-2,0; 15.Jabłoński-3,5 Cyryl Niewiadomski 3 miejsce
1974 1979 3rd Baltic Sea Poland-1 (West): 1.T.Peretjatkowicz-2,0/11; 2.J.Widera-6,5; 3.I.Jaworski-4,0; 4.J.Polański-5,0; 5.Z.Grochowiak-7,0; 6.A.Zmokły-7,0; 7.H.Grafka-6,5; 8.B.Różański-6,5; 9.T.Baranowski-6,0; 10.J.Szyszka-5,0; 11.W.Czerniakow-5,0; 12.J.Majewski-5,5; 13.Z.Liszka-6,5; 14(k).I.Krawiec-0,5; 15(k).J.Ambrosewicz-3,0 T.Peretjatkowicz 9m
Poland-2 (East): 1.J.Górski-5,5; 2.W.Nowicki-3,0; 3.W.Kulling-6,0; 4.T.Bieluczyk-4,5; 5.C.Niewiadomski-3,5; 6.S.Szczepaniec-5,5; 7.Z.Karczewski-7,0; 8.J.Stempka-4,0; 9.M.Szymczyk-2,5; 10.A.Sadowski-2,5; 11.M.Boroch-3,5; 12.J.Babiak-4,5; 13.F.Konarkowski/M.Ściborowski-5,5; 14(k).J.Kandora-5,5; 15(k).Z.Łęgowska-6,0 J.Stempka 10m
1980 1983 4th Baltic Sea Poland-1: 1.J.Widera-7,0/14; 2.J.Górski-4,0; 3.J.Marcinkiewicz-4,5; 4.J.Jabłoński-4,5; 5.G.Szewczyk-5,5; 6.K.Marcinkowski-7,0; 7.Z.Karczewski-8,5; 8.H.Lew-7,5; 8. W.Strzemkowski-7,5; 10.K.Smolarek/Rupental-6,0; 11.T.Baranowski-6,5; 12.J.Szyszka-2,5; 13.Z.Liszka-4,5; 14.J.Mularczyk-12,5; 15.W.Pośpiech-6,5 Aleksander Marcinkiewicz 8m
Poland-2: 1.A.Marcinkiewicz-8,5/14; 2.D.Barwiński-4,0; 3.Z.Leszczyński-5,0; 4.M.Pogorzelski-8,5; 5.W.Piecha/A.Małyszko-6,5; 6.A.Maciejewski/T.Peretjatkowicz-4,0; 7.H.Krynicki-0,5; 8.J.Eberle-2,0; 9.T.Chruszcz-6,5; 10.P.Bryszkowski-8,5; 11.J.Stempka-7,0; 12.E.Olej-6,0; 13.M.Ściborowski-6,5; 14.K.Mielcarek-7,0; 15.T.Chmiel-8,0 Aleksander Marcinkiewicz 11m
1986-02-15 1991-01-01 5th Baltic Sea (Ostsee) Poland-1 (Team 3): 1.T.Karpik-11,5/15; 2.J.Mularczyk-6,5; 3.Z.Sęk-10,5; 4.W.Janocha-8,0; 5.J.Jabłoński-4,5; 6.L.Łabuz-7,5; 7.J.Polański-6,5; 8.W.Maślik-7,5; 9.W.Strzemkowski-9,0; 10.B.Hadryś-8,5; 11.W.Sapa-7,0; 12.S.Szczepaniec-5,5; 13.A.Zdziubany-10,0; 14.Z.Warowski-5,5; 15.J.Szyszka-4,5 Aleksander Marcinkiewicz 10m
Poland-2 (Team 13): 1.A.Marcinkiewicz-4,5/15; 2.H.Lew-8,0; 3.J.Kuczyński-5,5; 4.W.Bielecki-8,0; 5.Z.Kulczewski-6,0; 6.A.Maciejczak-3,5; 7.R.Kujawski-12; 8.H.Papudziński-4,0; 9.H.Grafka-1,0; 10.P.Bryszkowski-5,0; 11.T.Chmiel-6,0; 12.T.Bruś-11,5; 13.B.Szmytka-10,5; 14.P.Borowiec-11,5; 15.K.Mielcarek-5,0 Aleksander Marcinkiewicz 14m
1992-11-01 1997-06-30 6th Baltic Sea (edycja organizowana przez Polskę) [TD Huchla, Dr. Andrzej (IA)] Poland-1 (Team 10): 1.H.Lew-6,5/14; 2.J.Ciesielski-4,5; 3.M.Jasiński-9,0; 4.P.Bryszkowski-7,5; 5.W.Bielecki-8,5; 6.H.Gaida-1,5; 7.E.Olej-5,5; 8.T.Runowiecki-8,0; 9.A.Szczepaniak-10,0; 10.J.Klugiewicz-9,5; 11.A.Sitek-0,0; 12.D.Mostowik-8,5; 13.W.Radecki-5,0; 14.L.Frey-2,0; 15.A.Terlecki-8,0 11m
Poland-2 (Team 12): 1.A.Warta-4,0/14; 2.J.Mularczyk-8,0; 3.R.Kujawski-6,5; 4.M.Niżyński-11,0; 5.M.Krosny-3,5; 6.Z.Leszczyński-4,0; 7.J.Marks-3,5; 8.J.Kuczyński-1,0; 9.J.Polański-7,5; 10.J.Jabłoński-7,5; 11.T.Chmiel-4,5; 12.B.Waś-1,0; 13.A.Major-0,0; 14.B.Kuma-9,5; 15.P.Wiśniewski-1,5 15m
1997-11-01 2002-03-31 7th Baltic Sea Poland-1 (Team 10): 1.W.Sapa-5,0/14; 2.T.Szafraniec-7,0; 3.R.Filutowski-8,0; 4.J.Klugiewicz-3,5; 5.Z.Mościcki-9,0; 6.T.Lew-9,0; 7.R.Pierzak-9,5; 8.R.Tustanowski-9,5; 9.M.Wojnar-7,5; 10.P.Wołochowicz-7,5; 11.M.Aleksandrowicz-12,5; 12.M.Brzoza-7,0; 13.H.Buczinski-10,5; 14.R.Wojtkowiak-9,5; 15.D.Mostowik-6,0 2 miejsce
Poland-2 (Team 9): 1.S.Kasperski-9,0/14; 2.A.Dzieniszewski-8,0; 3.D.Cimicki-4,0; 4.K.Marcinkowski-7,0; 5.W.Krzyżanowski-10,0; 6.K.Rzepecki-7,0; 7.J.Dziel-7,0; 8.K.Krupa-6,0; 9.M.Müller-1,5; 10.H.Motyka-5,0; 11.K.Wiącek-9,5; 12.W.Radecki-6,5; 13.M.Barczyński-7,5; 14.H.Gaida-4,0; 15.S.Wojciuk-4,0 13m
2008-03-01 2010-07-11 8th Baltic Sea Poland-1: 1.A.Zmokły-7,0/16; 2.M.Jędrzejowski-9,5; 3.D.Szczepankiewicz-9,0; 4.S.Pawłowski-8,5; 5.W.Kozłowski-8,5; 6.W.Szczepankiewicz-7,5; 7.J.Staniszewski-9,5; 8.L.Marusiak-6,0 Dariusz Szczepankiewicz 8m
Poland-2: 1.Z.Szczepański-9,5/16; 2.T.Wilczek-10,5; 3.J.Lubas-7,0; 4.W.Krzyżanowski-5,5; 5.T.Makowski-5,5; 6.A.Zawadka-7,5; 7.T.Kubicki-10,0; 8.G.Ograbek-8,0 Józef Lubas 9m
2014-03-30 2016-09-21 9th Baltic Sea Poland-1: 1.P.Walczak-6,0/12; 2.M.Wojnar-4,0; 3.T.Baranowski-4,0; 4.R.Szymański-5,5; 5.M.Jasiński-7,0; 6.A.Złotkowski-6,5; 7.P.Fałatowicz6,5; 8.I.Peschke-6,5 Mariusz Wojnar 11m
Poland-2: 1.Z.Szczepański-6,0/12, 2.R.Pierzak-6,5, 3.M.Sądowski-8,0, 4.J.Staniszewski-4,5, 5.W.Kozłowski-7,5, 6.T.Kubicki-7,5, 7.J.Pietrzak-6,0, 8.S.Łucki-6,0 Rafael Pierzak 4m
2008-02-01 2010-08-29 3rd Danube Cup (Paul Darmogray Memorial) 1.K.Wiącek-7,5/12; 2.T.Baranowski-6,0; 3.M.Jaworski-6,5; 4.J.Staniszewski-7,5; 5.J.Sawiniec-7,5; 6.D.Cimicki-5,5 Krzysztof Wiącek? 2 miejsce
2012-02-01 2015-05-31 4th Danube Cup (Paul Darmogray Memorial) 1.J.Staniszewski-8,0/16; 2.M.Jaworski-7,5; 3.R.Szymański-8,5; 4.T.Baranowski-8,0; 5.D.Cimicki-8,5; 6.J.Sawiniec-9,0 Mariusz Wojnar 6m
2016-04-15 5th Danube Cup (Paul Darmogray Memorial) 1.W.Krzyżanowski; 2.T.Kubicki; 3.M.Broniek; 4.A.Złotkowski; 5.P.Mirkowski; 6.D.Frączek Rafael Pierzak
 
2011-01-09 2012-08-21 Thor Løvholt Memorial U-2300 Team Tournament sf1 1.M.Woźnica-6,5/9; 2.R.Kolanek-4,0; 3.M.Kołodziejski-5,5; 4.Z.Sanner-4,5; 5.R.Wydornik-5,5; 6.W.Wójcik-5,5 Zdzisław Sanner 2 miejsce w grupie – awans do finału
2013-03-06 2015-07-22 Thor Løvholt Memorial U-2300 Team Tournament Final 1.M.Woźnica-5,0/10; 2.R.Kolanek-3,5; 3.Z.Sanner-3,0; 4.W.Wójcik-5,0; 5.R.Wydornik-4,5; 6.A.Oleksak-5,5 Zdzisław Sanner 10m
2013-09-01 2015-09-30 2nd Thor Løvholt Team Tournament sf3 1.Z.Zięba-6,0/9; 2.J.Lubas-3,5; 3.A.Sodomski-4,5; 4.Z.Zawadka-4,5; 5.L.Pazderski-6,0; 6.L.Welik-5,5 Józef Lubas 5m
2007-06-17 2008-11-09 Memorial „Harro Otte” – pr3 1.W.Sienkiewicz-5,5/7; 2.R.Wydornik-6,0; 3.R.Stapiński-3,5; 4.L.Pazderski-5,0; 6.Z.Kaźmierczuk-3,5 Witold Bielecki 2 miejsce w grupie – awans do finału
2009-12-17 2011-12-07 Memorial „Harro Otte” – Final 1.S.Łucki-4,5/8; 2.R.Wydornik-5,0; 3.L.Pazderski-3,5; 4.W.Sienkiewicz-3,0; 5.J.Kępiński-3,5; 6.B.Grabowski-3,5 Józef Lubas 7m
2012-01-25 2013-08-11 Memorial „Witold Bielecki” – pr3 1.P.Nigiel-3,5/6; 2.K.Łucki-3,5; 3.J.Kamiński-3,0; 4.T.Walczak-4,0; 5.J.Kępiński-3,5; 6.D.Fengier-5,5 Janusz Kamiński 2 miejsce w grupie – awans do finału
2013-09-08 Memorial „Witold Bielecki” Team Tournament – final 1.P.Nigiel-4,5/8; 2.K.Łucki-4,5; 3.D.Fengier-4,0; 4.T.Walczak-5,5; 5.J.Kamiński-2,0(+1); 6.J.Kępiński-3,5 Janusz Kamiński 6m
2014-09-01 Chessfriends Rochade 5171 – 25 years 1.M.Sądowski-5,5(+1)/12; 2.D.Szczepankiewicz-6; 3.P.Walczak-7,5; 4.J.Nogal-6,0(+1); 5.T.Baranowski-5,5(+1); 6.M.Jasiński-7,0(+1); 7.A.Złotkowski-6,5; 8.Z.Sanner-7,0; 9.E.Brzeszkiewicz-4,5; 10.J.Lubas-5,0 Mariusz Wojnar Na razie 5m

===