KOMUNIKAT o zjeździe sprawozdawczo-wyborczym KSzK – Suchedniów k/Kielc, 16.09.2017

Pragnę poinformować o zjeździe sprawozdawczo-wyborczym członków Komisji Szachów Korespondencyjnych PZSzach, które odbędzie się 16 września 2017 (sobota). Przyjazd w piątek wieczorem, początek spotkania w sobotę od godz. 9.00 (czas trwania w zależności od potrzeb), wyjazd po zebraniu w sobotę (lub następnego dnia w niedzielę).

Przewodniczący KSzK PZSzach, kol.Tomasz Stefaniak, zaprasza zawodników i osoby zainteresowane (do Hotelu „Paradiso”*** – ul. Harcerska 12, Suchedniów k/Kielc). Zgłoszenia w sprawie chęci udziału w powyższym terminie proszę kierować do kol. Mariusza Wojnara (na adres e-mail: kszgk.turnieje@gmail.com) w terminie do dnia 16 sierpnia 2017. Dla czynnych zawodników sekcji pobyt (od śniadania w sobotę, w tym nocleg) częściowo finansuje organizator. Odpłatność dla aktywnych członków sekcji wynosi 50 zł.

Porządek zebrania jest przedstawiony poniżej i będzie zbliżony do ubiegłorocznego, ale uzupełniony o sprawy wyborcze. Chętni do pracy społecznej, w tym w Zarządzie, mile widziani. Stosowne deklaracje proszę składać przy okazji zgłaszania swojego udziału.

===

Plan zebrania KSzK:

 1. Powitanie
 2. Przedstawienie porządku obrad
 3. Sprawozdanie ustępującego Zarządu
 4. Wybór przewodniczącego KSzK i członków Zarządu
 5. Sprawy finansowe
 6. Przepisy, sprawy regulaminowe
 7. Sprawy organizacyjno-informacyjne
 8. Sprawy klasyfikacyjno-rankingowe
 9. Sprawy sędziowskie
 10. Inne wnioski, dyskusja
 11. Odczytanie uchwał, zakończenie

===

Comments are closed.