Inne turnieje drużynowe

==========

Ostatnia aktualizacja: 2020-03-29

Inne turnieje

Start Koniec Turniej Drużyna Kapitan drużyny Wynik
1999-09-01 2005-06-30 1st Slav Cup (edycja organizowana przez Polskę) [TD Bielecki, Witold (IA)] 1.J.Górski-5,0/10; 2.A.Szczepaniak-6,0; 3.J.Ziemacki/J.Sawiniec-6,0; 4.K.Wiącek-8,5; 5.I.Nowak-6,0; 6.K.Rzepecki-5,0 3 miejsce
2005-02-01 2008-06-30 2nd Slav Cup 1.A.Krzyżanowski/J.Lubas-3,0/10; 2.T.Baranowski-5,5; 3.I.Nowak-5,5; 4.M.Tritt-4,0; 5.Z.Królik-2,5; 6.J.Kwiecień-5,0 M.Tritt/J.Lubas 11m
2008-12-15 2011-08-22 3rd Slav Cup 1.A.Schön-6,0/10; 2.T.Baranowski-4,5; 3.J.Lubas-3,0; 4.J.Staniszewski-5,0; 5.R.Jankowicz-5,5; 6.I.Nowak-3,5 Józef Lubas 8m
2013-02-01 2015-04-30 4th Slav Cup Poland-1: 1.J.Staniszewski-3,0/10; 2.P.Walczak-5,0; 3.T.Kubicki-5,0; 4.R.Szymański-5,5; 5.S.Wojtyra-3,5; I.Nowak-4,0 Mariusz Wojnar 8m
Poland-2: 1.A.Schön-5,5/10; 2.T.Baranowski-4,5; 3.M.Jasiński-4,0; 4.A.Złotkowski-4,0; 5.J.Pietrzak-5,0; 6.J.Lubas-2,5 Józef Lubas 9m
2017-05-15 2019-06-17 5th Slav Cup 1.M.Broniek-5,0/10; 2.P.Mirkowski-5,5; 3.Z.Sanner-4,5; 4.T.Baranowski-5,5; 5.J.Lubas-5,5; 6.B.Jamka-Pietroń-6,0 Mariusz Wojnar 4m
2019-03-01 6th Slav Cup 1.T.Kubicki-5,5/10; 2.J.Staniszewski-5,0(+1); 3.R.Szymański-4,0(+2) 4.T.Baranowski-4,5(+1); 5.M.Woźnica-4,0; 6.M.Tritt-3,0(+4) Józef Lubas
1964 1967 1st Baltic Sea (Bałtyk Morzem Pokoju/Przyjaźni) Poland: 1.B.Śliwa-5,5/8; 2.B.Pietrusiak-6,0; 3.E.Arłamowski-3,0; 4.R.Fuglewicz-3,5; 5.W.Nowicki-3,0; 6.Cierpicki-3,0; 7.J.Martyniak-4,0; 8.J.Jabłoński-3,0; 9.R.Polak-3,0; 10.Łubieński-2,0; 11.M.Braczko-2,0; 12.Józef Krzysztoń-6,5; 13.H.Grafka-3,5; 14.R.Bernard-4,5; 15.Jaworski-4,5 6m
1969 1972 2nd Baltic Sea Poland: 1.J.Lewi/S.Brzózka-4,0/5; 2.Żółtek-2,5; 3.Nowicki-2,0; 4.Niewiadomski-3,0; 5.Pojedziniec-2,0; 6.Szewczyk-3,5; 7.Zakrzewski/M.Braczko-0,5; 8.Załachowski-3,5; 9.Polak-1,5; 10.Jaworski-4,0; 11.Szczepaniec-2,5; 12.Mierzejewski-3,0; 13.Kocem-2,5; 14.Bąbel/T.Peretjatkowicz-2,0; 15.Jabłoński-3,5 Cyryl Niewiadomski 3 miejsce
1974 1979 3rd Baltic Sea Poland-1 (West): 1.T.Peretjatkowicz-2,0/11; 2.J.Widera-6,5; 3.I.Jaworski-4,0; 4.J.Polański-5,0; 5.Z.Grochowiak-7,0; 6.A.Zmokły-7,0; 7.H.Grafka-6,5; 8.B.Różański-6,5; 9.T.Baranowski-6,0; 10.J.Szyszka-5,0; 11.W.Czerniakow-5,0; 12.J.Majewski-5,5; 13.Z.Liszka-6,5; 14(k).I.Krawiec-0,5; 15(k).J.Ambrosewicz-3,0 T.Peretjatkowicz 9m
Poland-2 (East): 1.J.Górski-5,5; 2.W.Nowicki-3,0; 3.W.Kulling-6,0; 4.T.Bieluczyk-4,5; 5.C.Niewiadomski-3,5; 6.S.Szczepaniec-5,5; 7.Z.Karczewski-7,0; 8.J.Stempka-4,0; 9.M.Szymczyk-2,5; 10.A.Sadowski-2,5; 11.M.Boroch-3,5; 12.J.Babiak-4,5; 13.F.Konarkowski/M.Ściborowski-5,5; 14(k).J.Kandora-5,5; 15(k).Z.Łęgowska-6,0 J.Stempka 10m
1980-09-30 1985-03-31 4th Baltic Sea [L-3,4/21,22/85] Poland-1: 1.J.Widera-7,0/14; 2.J.Górski-4,0; 3.J.Marcinkiewicz-4,5; 4.J.Jabłoński-4,5; 5.G.Szewczyk-5,5; 6.K.Marcinkowski-7,0; 7.Z.Karczewski-8,5; 8.H.Lew-7,5; 8. W.Strzemkowski-7,5; 10.K.Smolarek/Rupental-6,0; 11.T.Baranowski-6,5; 12.J.Szyszka-2,5; 13.Z.Liszka-4,5; 14.J.Mularczyk-12,5; 15.W.Pośpiech-6,5 Aleksander Marcinkiewicz 8m
Poland-2: 1.A.Marcinkiewicz-8,5/14; 2.D.Barwiński-4,0; 3.Z.Leszczyński-5,0; 4.M.Pogorzelski-8,5; 5.W.Piecha/A.Małyszko-6,5; 6.A.Maciejewski/T.Peretjatkowicz-4,0; 7.H.Krynicki-0,5; 8.J.Eberle-2,0; 9.T.Chruszcz-6,5; 10.P.Bryszkowski-8,5; 11.J.Stempka-7,0; 12.E.Olej-6,0; 13.M.Ściborowski-6,5; 14.K.Mielcarek-7,0; 15.T.Chmiel-8,0 Aleksander Marcinkiewicz 11m
1986-02-15 1991-01-01 5th Baltic Sea (Ostsee) Poland-1 (Team 3): 1.T.Karpik-11,5/15; 2.J.Mularczyk-6,5; 3.Z.Sęk-10,5; 4.W.Janocha-8,0; 5.J.Jabłoński-4,5; 6.L.Łabuz-7,5; 7.J.Polański-6,5; 8.W.Maślik-7,5; 9.W.Strzemkowski-9,0; 10.B.Hadryś-8,5; 11.W.Sapa-7,0; 12.S.Szczepaniec-5,5; 13.A.Zdziubany-10,0; 14.Z.Warowski-5,5; 15.J.Szyszka-4,5 Aleksander Marcinkiewicz 10m
Poland-2 (Team 13): 1.A.Marcinkiewicz-4,5/15; 2.H.Lew-8,0; 3.J.Kuczyński-5,5; 4.W.Bielecki-8,0; 5.Z.Kulczewski-6,0; 6.A.Maciejczak-3,5; 7.R.Kujawski-12; 8.H.Papudziński-4,0; 9.H.Grafka-1,0; 10.P.Bryszkowski-5,0; 11.T.Chmiel-6,0; 12.T.Bruś-11,5; 13.B.Szmytka-10,5; 14.P.Borowiec-11,5; 15.K.Mielcarek-5,0 Aleksander Marcinkiewicz 14m
1992-11-01 1997-06-30 6th Baltic Sea (edycja organizowana przez Polskę) [TD Huchla, Dr. Andrzej (IA)] Poland-1 (Team 10): 1.H.Lew-6,5/14; 2.J.Ciesielski-4,5; 3.M.Jasiński-9,0; 4.P.Bryszkowski-7,5; 5.W.Bielecki-8,5; 6.H.Gaida-1,5; 7.E.Olej-5,5; 8.T.Runowiecki-8,0; 9.A.Szczepaniak-10,0; 10.J.Klugiewicz-9,5; 11.A.Sitek-0,0; 12.D.Mostowik-8,5; 13.W.Radecki-5,0; 14.L.Frey-2,0; 15.A.Terlecki-8,0 11m
Poland-2 (Team 12): 1.A.Warta-4,0/14; 2.J.Mularczyk-8,0; 3.R.Kujawski-6,5; 4.M.Niżyński-11,0; 5.M.Krosny-3,5; 6.Z.Leszczyński-4,0; 7.J.Marks-3,5; 8.J.Kuczyński-1,0; 9.J.Polański-7,5; 10.J.Jabłoński-7,5; 11.T.Chmiel-4,5; 12.B.Waś-1,0; 13.A.Major-0,0; 14.B.Kuma-9,5; 15.P.Wiśniewski-1,5 15m
1997-11-01 2002-03-31 7th Baltic Sea Poland-1 (Team 10): 1.W.Sapa-5,0/14; 2.T.Szafraniec-7,0; 3.R.Filutowski-8,0; 4.J.Klugiewicz-3,5; 5.Z.Mościcki-9,0; 6.T.Lew-9,0; 7.R.Pierzak-9,5; 8.R.Tustanowski-9,5; 9.M.Wojnar-7,5; 10.P.Wołochowicz-7,5; 11.M.Aleksandrowicz-12,5; 12.M.Brzoza-7,0; 13.H.Buczinski-10,5; 14.R.Wojtkowiak-9,5; 15.D.Mostowik-6,0 Władysław Sapa 2 miejsce
Poland-2 (Team 9): 1.S.Kasperski-9,0/14; 2.A.Dzieniszewski-8,0; 3.D.Cimicki-4,0; 4.K.Marcinkowski-7,0; 5.W.Krzyżanowski-10,0; 6.K.Rzepecki-7,0; 7.J.Dziel-7,0; 8.K.Krupa-6,0; 9.M.Müller-1,5; 10.H.Motyka-5,0; 11.K.Wiącek-9,5; 12.W.Radecki-6,5; 13.M.Barczyński-7,5; 14.H.Gaida-4,0; 15.S.Wojciuk-4,0 13m
2008-03-01 2010-07-11 8th Baltic Sea Poland-1: 1.A.Zmokły-7,0/16; 2.M.Jędrzejowski-9,5; 3.D.Szczepankiewicz-9,0; 4.S.Pawłowski-8,5; 5.W.Kozłowski-8,5; 6.W.Szczepankiewicz-7,5; 7.J.Staniszewski-9,5; 8.L.Marusiak-6,0 Dariusz Szczepankiewicz 8m
Poland-2: 1.Z.Szczepański-9,5/16; 2.T.Wilczek-10,5; 3.J.Lubas-7,0; 4.W.Krzyżanowski-5,5; 5.T.Makowski-5,5; 6.A.Zawadka-7,5; 7.T.Kubicki-10,0; 8.G.Ograbek-8,0 Józef Lubas 9m
2014-03-30 2016-09-21 9th Baltic Sea Poland-1: 1.P.Walczak-6,0/12; 2.M.Wojnar-4,0; 3.T.Baranowski-4,0; 4.R.Szymański-5,5; 5.M.Jasiński-7,0; 6.A.Złotkowski-6,5; 7.P.Fałatowicz6,5; 8.I.Peschke-6,5 Mariusz Wojnar 11m
Poland-2: 1.Z.Szczepański-6,0/12, 2.R.Pierzak-6,5, 3.M.Sądowski-8,0, 4.J.Staniszewski-4,5, 5.W.Kozłowski-7,5, 6.T.Kubicki-7,5, 7.J.Pietrzak-6,0, 8.S.Łucki-6,0 Rafael Pierzak 4m
2017-09-20 2020-03-29 10th Baltic Sea Poland-1: 1.P.Walczak-6,0/12; 2.P.Mirkowski-6,0; 3.J.Pietrzak-6,0; 4.R.Szymański-5,5; 5.M.Woźnica-6,0; 6.R.Kowalczyk-5,5; 7.A.Szerlak-7,5 (norma IM); 8.B.Jamka-Pietroń-7,0 Mariusz Wojnar 6m
Poland-2: 1.Z.Szczepański-5,0/12; 2.W.Krzyżanowski-6,5; 3.J.Staniszewski-6,0; 4.D.Frączek-6,5; 5.D.Mostowik-6,0; 6.M.Brzoza-5,0; 7.Z.Sanner-5,5; 8.W.Wójcik-5,0 Wojciech Krzyżanowski 11m
2008-02-01 2010-08-29 3rd Danube Cup (Paul Darmogray Memorial) 1.K.Wiącek-7,5/12; 2.T.Baranowski-6,0; 3.M.Jaworski-6,5; 4.J.Staniszewski-7,5; 5.J.Sawiniec-7,5; 6.D.Cimicki-5,5 Krzysztof Wiącek? 2 miejsce
2012-02-01 2015-05-31 4th Danube Cup (Paul Darmogray Memorial) 1.J.Staniszewski-8,0/16; 2.M.Jaworski-7,5; 3.R.Szymański-8,5; 4.T.Baranowski-8,0; 5.D.Cimicki-8,5; 6.J.Sawiniec-9,0 Mariusz Wojnar 6m
2016-04-15 2018-09-02 5th Danube Cup (Paul Darmogray Memorial) 1.W.Krzyżanowski-5,5/11; 2.T.Kubicki-6,5; 3.M.Broniek-5,0; 4.A.Złotkowski-5,5; 5.P.Mirkowski-6,5; 6.D.Frączek-6,5 Rafael Pierzak 4m
2019-05-01 6th Danube Cup (Paul Darmogray Memorial) 1.D.Mostowik-6,0/12; 2.T.Baranowski-4,5(+2); 3.M.Tritt-2(+8); 4.G.Maliszewski-2,5(+7); 5.R.Probola-3,0(+6); 6.J.Lubas-6,0 Józef Lubas
 
2011-01-09 2012-08-21 Thor Løvholt Memorial U-2300 Team Tournament sf1 1.M.Woźnica-6,5/9; 2.R.Kolanek-4,0; 3.M.Kołodziejski-5,5; 4.Z.Sanner-4,5; 5.R.Wydornik-5,5; 6.W.Wójcik-5,5 Zdzisław Sanner 2m w grupie – awans do finału
2013-03-06 2015-07-22 Thor Løvholt Memorial U-2300 Team Tournament Final 1.M.Woźnica-5,0/10; 2.R.Kolanek-3,5; 3.Z.Sanner-3,0; 4.W.Wójcik-5,0; 5.R.Wydornik-4,5; 6.A.Oleksak-5,5 Zdzisław Sanner 10m
2013-09-01 2015-09-30 2nd Thor Løvholt Team Tournament sf3 1.Z.Zięba-6,0/9; 2.J.Lubas-3,5; 3.A.Sodomski-4,5; 4.Z.Zawadka-4,5; 5.L.Pazderski-6,0; 6.L.Welik-5,5 Józef Lubas 5m
2017-06-15 (2019-06-15) MT-Esko/SF1 (kontynuacja MT-Løvholt, ale wg dec kongresu jako turniej światowy) Poland 1: 1.T.Baranowski-6,0/10; 2.W.Wójcik-5,0; 3.I.Nowak-6,5; 4.L.Pazderski-6,5; 5.R.Kolanek-6,0; 6.J.Lubas-5,5 Józef Lubas 3m w grupie – awans do finału
2017-06-15 (2019-06-15) MT-Esko/SF3 (kontynuacja MT-Løvholt, ale wg dec kongresu jako turniej światowy) Poland 2: 1.R.Probola-6,0/9 (norma IM); 2.M.Kułakiewicz-5,0; 3.G.Maliszewski-4,5(+1); 4.W.Krawczyk-5,0; 5.D.Malinowski-6,5; 6.J.Pająk/L.Galacki-3,5 Mariusz Kułakiewicz 4m w grupie – awans do finału
2019-08-01 MT-Esko/Final Poland 1: 1.T.Baranowski-3,0(+7)/12; 2.J.Lubas-4,5(+3); 3.W.Wójcik-4,0(+4); 4.L.Pazderski-3,5(+5); 5.I.Nowak-0,0(+12); 6.R.Kolanek-4,5(+3) Józef Lubas
Poland 2: 1.R.Probola-1,0(+11)/12; 2.(G.Maliszewski/) Z.Zawadka-1,5(+8); 3.D.Malinowski-5,5(+1); 4.M.Kułakiewicz-3,0(+6); 5.W.Krawczyk-2,5(+7); 6.L.Galacki-4,0(+4) Mariusz Kułakiewicz
2019-06-01 (2021-05-01) MT-Pyrich/SF2 1.M.Kułakiewicz-6,0(+1)/10; 2.R.Kolanek-4,5; 3.A.Sodomski-6,0(+1); 4.W.Krawczyk-5,0(+2); 5.R.Wydornik-5,0(+2); 6.M.Turczyński-6,0(+1) Mariusz Wojnar
2020-07-01 MT-Flores/SF
2007-06-17 2008-11-09 Memorial „Harro Otte” – pr3 1.W.Sienkiewicz-5,5/7; 2.R.Wydornik-6,0; 3.R.Stapiński-3,5; 4.L.Pazderski-5,0; 6.Z.Kaźmierczuk-3,5 Witold Bielecki 2m w grupie – awans do finału
2009-12-17 2011-12-07 Memorial „Harro Otte” – Final 1.S.Łucki-4,5/8; 2.R.Wydornik-5,0; 3.L.Pazderski-3,5; 4.W.Sienkiewicz-3,0; 5.J.Kępiński-3,5; 6.B.Grabowski-3,5 Józef Lubas 7m
2012-01-25 2013-08-11 Memorial „Witold Bielecki” – pr3 1.P.Nigiel-3,5/6; 2.K.Łucki-3,5; 3.J.Kamiński-3,0; 4.T.Walczak-4,0; 5.J.Kępiński-3,5; 6.D.Fengier-5,5 Janusz Kamiński 2m w grupie – awans do finału
2013-09-08 2016-01-27 Memorial „Witold Bielecki” Team Tournament – final 1.P.Nigiel-4,5/8; 2.K.Łucki-4,5; 3.D.Fengier-4,0; 4.T.Walczak-5,5; 5.J.Kamiński-2,0; 6.J.Kępiński-3,5 Janusz Kamiński 6m
2014-09-01 2016-12-15 Chessfriends Rochade 5171 – 25 years 1.M.Sądowski-5,5/12; 2.D.Szczepankiewicz-6; 3.P.Walczak-7,5; 4.J.Nogal-6,5; 5.T.Baranowski-5,5; 6.M.Jasiński-7,5; 7.A.Złotkowski-6,5; 8.Z.Sanner-7,0; 9.E.Brzeszkiewicz-4,5; 10.J.Lubas-5,0 Mariusz Wojnar 7m
2019-09-30 Chessfriends Rochade 5171 – 30 years 1.W.Krzyżanowski, 2.M.Broniek, 3.T.Kubicki, 4.M.Jasiński, 5.T.Baranowski, 6.D.Mostowik, 7.R.Szymański, 8.J.Lubas, 9.A.Sazon, 10.R.Wydornik Mariusz Wojnar
2017-02-25 2019-04-02 ESP-T15/Gold 1.W.Krzyżanowski-7,0/14; 2.M.Broniek-7,0; 3.M.Jasiński-7,0; 4.A.Złotkowski-7,5; 5.P.Mirkowski-7,0; 6.R.Szymański-7,0; 7.D.Fengier-7,5; 8.T.Baranowski-8,5 Mariusz Wojnar 3 miejsce

===