Liga Mistrzów 2019 (edycja 8) – awanse i spadki na dzień 2021-08-15

Liga Mistrzów 2021 (edycja 9)

zgłoszenia są przyjmowane do 2019-09-30. Więcej we wpisie z dnia 2021-07-15.

Liga Mistrzów 2019 (edycja 8)

dobiega końca w dniu 2021-08-31. Większość partii została już rozstrzygnięta i w większości są już znane drużyny awansujące (B=1-2; C=1-3), pozostające (A=1-7; B=3-7) lub spadające (A=8-15; B=8-13). Niezakończone partie zostaną ocenione. Poniżej zestawienie grup. Czcionka pogrubiona – grupa ukończyła grę [A, B1, B4, C3, C4, C5].

Grupa Rśr Zwycięzca
A 2453 ChessOK.com
B1 2382 Zubr
B2 2383 Hamburger Schachgesellschaft
B3 2377 LION
B4 2383 Primus II
C1 2241 Imperium Szachów
C2 2245
C3 2243 Orlandi Furiosi
C4 2247 GX Alekhine 1
C5 2237 Tomasovia
C6 2248
C7 2243 Chigorcy
C8 2248 DREAM TEAM

 

Uwaga: Organizator [NTTC] będzie wdzięczny za wiadomość na adres nttc@iccf.com, jeśli drużyna nie chce wystartować (zwłaszcza w klasie A lub B).

Liga Mistrzów 2021 – kwalifikacje do klasy A

Nr Team Group 2019
1 ChessOK.com A
2 Spartak A
3 Zugzwang Bocholt 2 A
4 Metel-1 A
5 USPTU – Bashkir Chess A
6 Fresh Wind A
7 Dream Team Gambit A POL
8 Zubr B1
9 Pawn Stars B1
10 Hamburger Schachgesellschaft B2
11 FSG Sparrenburg Bielefeld I B2
12 LION B3
13 Spartak 2 B3
14 Primus II B4
15 The Beatles B4

Liga Mistrzów 2021 – kwalifikacje do klasy B

Nr Team Group 2019
1 BestLogicRu Team A
2 Alpha A
3 SPARTAK – PLOVDIV A
4 The Underdogs I A
5 Zugzwang Bocholt 1 A
6 BestLogicRu Players A
7 Chimia Râmnicu Vâlcea A
8 The Chessfriends A
9 Garrys Erben B1
10 Zasilatelstvi Zeleznik Pardubice B1
11 Termo-EKO/RSF B1
12 Nika B1
13 BestLogicRu Knights B1
14 Metel-3 B2
15 Sakk Egylet Nagyatád B2
16 Warriors of the Perla del Sur B2
17 Forchess.ru-1 B2
18 Amber Kings B2
19 Forchess.ru-2 B3
20 Metel-2 B3
21 CAISSA BOYS B3
22 B3
23 B3
24 Народная команда (People team) B4
25 Mieszko I B4 POL
26 The Underdogs II B4
27 Eintracht Langenbek B4
28 CSM Cluj-Napoca 1 B4
29 Imperium Szachów C1 POL
30 Rochade5171 Chess Friends C1
31 North American Chess C1
32 ASK Salzburg C2
33 C2
34 C2
35 Orlandi Furiosi C3
36 Volga – Moscow-2 C3
37 CXEB Masters C3
38 GX Alekhine 1 C4
39 Fernschachtreff Gemünden C4
40 Benfica C4
41 Tomasovia C5 POL
42 ENROQUE VERTICAL C5
43 BestLogicRu VI C5
44 C6
45 Die Mannschaft C6
46 Dreigiau Cymru C6
47 Chigorcy C7
48 Pawn Sacrifice C7
49 International Chess Fighters C7
50 DREAM TEAM C8
51 SF Gelsenkirchen C8
52 NEK point Lucca C8

Liga Mistrzów 2021 – kwalifikacje do klasy C

Nr Team Group 2019
1 ELIDOR B1
2 SchemingMind A B1
3 Volga-Moscow-1 B1
4 BCCA Adventurers B1
5 FSV Spremberg B1
6 Rochade 5171 Chess Connection B1
7 Zugzwang Bocholt 5 B2
8 Czech Friends B2
9 BCCA Dragons B2
10 Termosat Chessfriends B2
11 BestLogicRu Bishops B2
12 Les 4 Cavaliers B2
13 Club Escacs Tarragona B3
14 BCCA Black Knights B3
15 Sergio Bianchi Sud B3
16 FSG Sparrenburg Bielefeld II B3
17 B3
18 B3
19 Chance B4
20 BestLogicRu Chess B4
21 Sagittarius B4
22 Rochade 5171 Caissa and Friends B4
23 Quattro Torri B4
24 Speedy Gonzales B4
25 Chess Today C1
26 Latvians C1
27 BCCA Correspondents C1
28 Rochelo C1
29 NOVARA ELITE C1
30 Post-Panamax C1
31 Liberty Chess C1
32 Scratch 4 C1
33 C2
34 C2
35 C2
36 Zaporozhian Cossacks 2 C2
37 BCCA Buccaneers C2
38 FSB Thuringia II C2
39 64for4 C2
40 ARCADA C2
41 GX Alekhine 2 C3
42 Zaporozhian Cossacks 1 C3
43 SchemingMind B C3
44 Internazionale CCC C3
45 BCCA Endgamers C3
46 Rochade 5171 Cobras C3
47 Y Ddraig Goch C3
48 CAPEA FERNANDO ARRABAL C3
49 Šachové srdcia C4
50 Nemesis C4
51 SV Berolina Mitte C4
52 Memento Gambit C4 POL
53 Maribor C4
54 House of Wallenstein C4
55 Danish Powerhouse C4
56 CAPEA LASKER C4
57 Bauernopfer C5
58 C. E. Cercle Artistic Ciutadella C5
59 MAGIC 4 ALL STARS C5
60 The Roaring Forties C5
61 The Vikings C5
62 GARUDA PERCAKI B C5
63 les dragons de l’ajec C5
64 FSG Sparrenburg Bielefeld IV C5
65 C6
66 C6
67 CAPEA GARZON ROGER C6
68 Panama Chess Warriors C6
69 Army of Caissa C6
70 Szachowy Zapiecek C6 POL
71 THE FOUR KINGS C6
72 MAGIC 4 C6
73 Rey Gris C7
74 The Chess Warriors C7
75 SC Uttenreuth C7
76 FSG Sparrenburg Bielefeld III C7
77 Scratch Team C7
78 Clergy C7 POL
79 Volga-Moscow-3 C7
80 CAPEA FRANCESC VICENT C7
81 WE BREAK FOR GAMBITS! C8
82 FSB Thuringia I C8
83 Szczecin-Team C8 POL
84 CAPEA RICARDO CALVO C8
85 GARUDA PERCAKI A C8
86 CSM Cluj-Napoca 2 C8
87 White Rose C8
88 Casa do Benfica das Caldas da Rainha C8

===

Comments are closed.