Serwer ICCF, aktualizacja adresu e-mail

 

16 września 2014: Adres e-mail, z którego serwer wysyła powiadomienia uległ zmianie

Drodzy Koledzy,

Zgodnie z naszym planem odchodzenia od starej domeny szachowej iccf-webchess.com, i przejścia na iccf.com, adres e-mail, z którego serwer wysyła powiadomienia uległ zmianie z info@iccf-webchess.com na info@iccf.com.

Jeśli dodałeś stary adres do swojej listy bezpiecznych nadawców proszę zaktualizować go na nowy adres (w większości przypadków wystarczające jest dodanie info@iccf.com do listy twoich kontaktów).

Możliwe jest, że niewielka ilość korespondencji elektronicznej mogła zagubić się podczas procesu przejścia, dlatego należy sprawdzić listę swoich partii w celu upewnienia się, że posunięcie zostało wykonane.

Proszę skontaktować się z Biurem pomocy (helpdesk), jeśli wystąpiły jakiekolwiek problemy z otrzymywaniem korespondencji elektronicznej z serwera.

Serdecznie pozdrawiam,

Austin Lockwood
ICCF Services Director

 

Aktualizacja 2014-09-17: Wystąpiły pewne problemy techniczne we wdrożeniu nowego adresu e-mail, dlatego wystąpi 1-2 dniowe opóźnienie.

Aktualizacja 2014-09-18: Problemy techniczne zostały rozwiązane i nastąpiła implementacja wspomnianych rozwiązań.  Proszę skontaktować się z Biurem pomocy (helpdesk) w razie problemów z otrzymywaniem korespondencji elektronicznej.

 

Comments are closed.