55. Finał Indywidualnych Mistrzostw Polski dobiegł końca!

W dniu 26.10.2013 zakończyła się ostatnia partia w 55. Finale MP decydująca o podziale medali. Zwycięzcą i 55. Mistrzem Polski w grze korespondencyjnej został SIM Waldemar Kozłowski, zdobywając 7,5 pkt z 11 partii. Drugie miejsce zajął SIM Piotr Walczak, a trzecie – SIM Dariusz Szczepankiewicz. Szczegółowe podsumowanie 55. edycji MP zostanie opublikowane przez sędziego, kol. Mariusza Wojnara, w najbliższym czasie.

Serdecznie gratulujemy medalistom!

Warto nadmienić, że to drugi złoty medal dla kol. Waldemara Kozłowskiego – poprzedni zdobył wygrywając 46. Finał MP. Z kolei trzecie miejsce Dariusza Szczepankiewicza jest jego piątym medalowym miejscem w karierze (do tej pory był czterokrotnie drugi – w finałach 40, 43, 46 i 54 MP). Dla Piotra Walczaka to pierwszy medal.