15161718192021
22232425262728
293031

Licznik odwiedzin

Tomasz Sławiński nowym mistrzem Polski w szachach korespondencyjnych! Jako jedyny w historii uczynił to po raz trzeci!

Tomasz Sławiński – złoty medalista 65MP

Wprawdzie w finale 65 MP do końca pozostała jeszcze 1 partia, i to decydująca o medalach, to już wiadomo, że 65. Mistrzem Polski w szachach korespondencyjnych został Tomasz Sławiński z Krakowa, zdobywając 7,0 pkt. z 12 partii, w tym odnosząc 2 zwycięstwa.

IM Tomasz Sławiński osiągnął to o czym od dawna marzył a co wydawało się nieosiągalne – tytuł mistrza Polski po raz trzeci!

Spoglądając w kierunku statystyki to jest on jednym z najskuteczniejszych zawodników – na 7 występów już teraz będzie 6 medali, tylko raz był poza podium.

Warto też wspomnieć, że jest medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski:

• złotym – 23 DMP na 2 szachownicy z drużyną Kraków;
  • srebrnym – 17 DMP na 1 szachownicy z drużyną KTS Kraków

Serdeczne gratulacje!

O pozostałe medale toczy się zacięta walka. W razie równej ilości punktów o miejscu decyduje kolejno: