Komunikat KSzGK – zmiana opłat za turnieje ICCF

KSzGK informuje, że dla turniejów ICCF rozpoczynających się od dnia 01.11.2011 obowiązują nowe opłaty (http://kszgk.com/?page_id=255). Zmiana stawek nastąpiła w związku ze znacznym wzrostem kursu euro, w którym dokonywane są rozliczenia z ICCF. Opłata członkowska (koszty członkowskie w ICCF i administracyjne w Polsce) wnoszona każdego roku pozostała na niezmienionym poziomie.

Oczywiście nie ma przymusu zgłaszania się za pośrednictwem federacji narodowej (KSzGK), jak to ma miejsce jeszcze w przypadku Niemiec czy Brazylii. W związku z przystąpieniem przez Polskę do programu zgłoszeń bezpośrednich (DE) od 01.01.2011 roku do większości turniejów można zgłaszać się bezpośrednio. Więcej informacji w zakładce „Program zgłoszeń bezposrednich (DE)”. Stawki wpisowego za pośrednictwem DE są również podane w opublikowanym komunikacie (w nawiasach kwota podana w euro po DE płatna w systemie PayPal).

Przypomina się, że zasadniczy termin zgłoszeń do Mistrzostw Świata edycji 2012 jest w dniach 01-30.01.2012. Może on być przedłużony, co będzie podane w odrębnym komunikacie. Start rozgrywek przewiduje się w tych samych terminach co w roku 2011.

W 2012 ma wystartować Liga Mistrzów, więc jest już czas aby zacząć przygotowywać się do startu, a w szczególności skompletować swoje drużyny.

Comments are closed.