Lista startowa finału 29 Mistrzostw Świata

W dniu 2015-04-21 otrzymałem informację, że Biuro Wykonawcze ICCF zaakceptowało listę zawodników do kolejnego 29 finału Mistrzostw Świata (kat.13, Rśr=2567) rozgrywanego za pośrednictwem serwera w 17-osobowej obsadzie.

Finał 29 MŚ startuje 2015-06-20, ale zostanie uruchomiony kilka tygodni wcześniej.

========

Dwóch z nich uczestniczyło w Memoriale Witolda Bieleckiego/Top players (kat.16), najsilniejszym turnieju ICCF od ponad 12 lat – GM Stephan Busemann (GER) zwyciężył a GM Leonardo Ljubičić (CRO) zajął 3 miejce! Warto nadmienić, że GM Leonardo Ljubičić (CRO) uczestniczy również w Memoriale Krystyny Radzikowskiej (kat.12), który wystartował w lutym tego roku.

Ponadto w finale uczestniczył będzie reprezentant Polski SIM Jacek Oskulski – szachista z Łodzi, który wywalczył awans do finału MŚ w turnieju kandydackim WC31/ct05, (kat.12) oraz wypełnił pierwszą normę na arcymistrza GM.

Gratulujemy oraz życzymy udanego startu! A nuż uda się poprawić wynik J.Krzysztonia z 12 MŚ!